Kurumsal
SOLLS

ŞIKLIĞI VE KONFORU ÜRETİYORUZ


SOLLS SHOES her zaman müşteri memnuniyetini esas alan geçmişten bugüne kadar kaliteli, konforlu ve şık ayakkabı üretim faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

SOLLS SHOES, PARSMEGA MAKİNA GIDA İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. nin alt kuruluşu olarak bay-bayan ayakkabıları kategorisinde birçok tarzda ayakkabının üretimini gerçekleştirmektedir. Her gün binlerce ürün üretme olanaklarına sahip olan SOLLS SHOES kaliteli ürünleriyle en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Gaziantep’te kurulu olan modern üretim tesisimizde yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle, profesyonel ekibimiz yenilikçi ve kaliteli ayakkabı üretimini ilke edinmiştir. SOLLS SHOES üretimde yapmış olduğu büyük yatırımlarla birçok zincir mağazanın tedarikçi firması ve yurt dışı birçok ülkeye ihracat yapan firma konumuna gelmiştir.

Alanında profesyonel ilerlemeler kaydeden SOLLS SHOES sanal mağazalarda da satış yaparak her kesime uygun ürünler üreterek tercih edilen olmayı başarmıştır. Ürünlerinin kalitesi tasarımları ve rahatlığı açısından müşterilerini her zaman memnun etmiştir. SOLLS SHOES üretim hızı ve vermiş olduğu kaliteli hizmetine güvenerek uluslararası bir firma olmayı ön görerek bu alanda çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettirmektedir. SOLLS SHOES şıklığın ve zarafetin anlamı olan ayakkabı üretiminde sektörünün öncüsü olarak devam edecektir. 

ŞIKLIĞINIZI BİZİMLE
YAKALAYIN